Studia podyplomowe – Nauczanie przedszkolne i wczesnoszkolne

Pedagogika wczesnoszkolna

Nasza placówka prowadzi nabór na studia podyplomowe z zakresu: Nauczanie przedszkolne i wczesnoszkolne. Zapraszamy szczególnie nauczycieli i pracowników oświatowych oraz wszystkich tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje oraz zdobyć nowe cenne doświadczenie zawodowe oraz wiedzę niezbędną do pracy z dziećmi.

Edukacja przedszkolna oraz wczesnoszkolna do bardzo ważny etap, w którym dzieci poznają zasady uczenia się, pracy w grupie oraz integrują się z rówieśnikami. Bardzo ważne by w tych pierwszych i często trudnych chwilach w szkole, dzieci były wspierane przez nauczycieli oraz pedagogów, którzy wiedzą jak im pomóc. Warto sprawić, by dzieci bawiły się nauką, co będzie korzyścią zarówno dla najmłodszych jak i dla nauczycieli.

W związku z tym proponujemy studia podyplomowe trwające trzy semestry – 350 godzin, na które można otrzymać dofinansowanie w okręgu podkarpackim. Cena całości studiów wyniesie wtedy 2000 zł.

Najbliższy zjazd odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2016 roku w Miejskim Zespole Szkół w Krośnie przy ul. Wojska Polskiego 45.

Dla uczestników kursu przygotowaliśmy materiały specjalne materiały edukacyjne pomagające w nauce, przygotowaniu się do egzaminów oraz przydatnych do przygotowanie zajęć praktycznych z dziećmi.

Wymagania formalne

  • dyplom ukończenia min. studiów licencjackich

Zapisy na

e-mail: prototo@prototo.pl
tel.:
603 673 928, 71 716 54 23