Studia podyplomowe – Autyzm – diagnoza i terapia

Dziecko bawiące się kolorowymi patyczkami

Szanowni Państwo miło nam poinformować, że prowadzimy nabór na studia podyplomowe w zakresie: Autyzm – diagnoza, terapia, edukacja. Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub po prostu poszerzyć swoją wiedzę, co może być początkiem nowej drogi zawodowej.

Autyzm dziecięcy to zaburzenie rozwoju oraz funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego, które charakteryzuje się zaburzeniem zdolności komunikowania uczuć i budowania relacji interpersonalnych. Choroba ta utrudnia także poznawanie świata oraz samą naukę.

Dlatego chcemy pomóc Państwu w odpowiednim przygotowaniu się do pracy i skutecznej terapii dzieci oraz młodzieży dotkniętej autyzmem. W związku z tym proponujemy dofinansowanie studiów w okręgu podkarpackim. Całość studiów, czyli trzy semestry będą kosztowały tylko 2000 zł.

Najbliższy zjazd odbędzie się w dniach 19-20 listopada 2016 roku w Zespole Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle przy ul. Sobniowska 58.

Dla uczestników kursu przygotowaliśmy materiały edukacyjne i naukowe, które pozwolą na zdobycie nowej wiedzy, przygotowanie się do egzaminów oraz zajęć praktycznych.

Wymagania formalne

  • dyplom ukończenia min. studiów licencjackich

Zapisy na

e-mail: prototo@prototo.pl
tel.:
603 673 928, 71 716 54 23