Kurs sternika motorowodnego i żeglarza jachtowego

Kolorowe jachty na wodzie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wspaniałą przygodę żeglarską w formie kursu sternika motorowodnego oraz żeglarza jachtowego. Dla chętnych oferujemy także zdobycie licencji na holowanie narciarza wodnego. Skorzystajmy z pięknej jesiennej pogody i zdobywajmy razem nowe doświadczenia oraz umiejętności.

Kursy odbędą się w Kędzierzynie-Koźlu – przystań „Marina Lasoki” nad Odrą, dnia 04.11.2016 o godzinie 14.00. Zajęcia te mogą być początkiem odkrywania pasji i przeżyciem niezapomnianych wrażeń lub przypieczętowaniem dotychczasowych umiejętności i doświadczeń.

Spotkanie poprowadzi znakomity instruktor wodny i sternik motorowodny z wieloletnim doświadczeniem – Bartosz Żabiński.

Cena kursu to 750zł + koszt egzaminu i patentu (250 zł egzamin, 50 zł patent, 50% zniżki dla osób uczących się w wieku do 26 lat na podstawie legitymacji). Wpłata na konto zaliczki min. 100 zł po informacji, że się grupa zebrała.

Patent sternika motorowodnego uprawnia do prowadzenia łodzi motorowych bez ograniczenia na moc silnika po wodach śródlądowych oraz morskich na łodziach o długości do 12 m w odległości 2 Mm od brzegu lub po morskich wodach osłoniętych. Po morzu w porze dziennej. Jest on wykorzystywany wśród nurków, ratowników, wędkarzy, żeglarzy.

Wymagania formalne

  • wiek od 14 lat,

Po zdaniu egzaminu

  • wniosek
  • 1 zdjęcie: 3,5 x 4,5 cm
  • osoby, które nie ukończyły 18-tego roku życia – zgoda rodziców

Dokumenty

  • dowód osobisty, od osoby 14 letniej zgoda rodziców i dokument stwierdzający wiek.

Zapisy na

e-mail: prototo@prototo.pl
tel.:
603 673 928, 71 716 54 23